O mně

Astrologie mě zajímá po celý život již od dětství. Už jako malá holčička jsem ve věcech hledala hlubší řád a smysl a vedla hlubokomyslné úvahy nad tím, kdo jsme a co tady na té planetě máme dělat. Nechtěla jsem se smířit s tím, že bydlím v paneláku, chodím do školy, později budu chodit do práce a to že by byl ten smysl všeho? Fascinovaly mě astrologické symboly jakožto obrázky, za kterými se nachází spousta informací.

Až v posledních letech jsem se astrologii věnovala velmi intenzívně. Nutno dodat, že studium jsem prohloubila v době vlastní osobnostní krize, kdy jsem hledala odpovědi na věci, na které mi nikdo odpovědět nedokázal, jako již od samého dětství. Tehdy se mé představy o životě a sobě samé bortily jako domeček z karet. Sama jsem tedy hledala cestu k pochopení a řešení a astrologie mi ji poskytla. Svou hloubkou a rozsahem vědění, kde nic není utříděno ve škatulkách a přesto má vše své místo, čas i svůj posvátný pořádek.

Původně jsem však vystudovala učitelský obor biologie a geografie na Univerzitě Karlově v Praze a poté se stala matkou 4 úžasných dětí, které mě mnoho naučily a učí stále 🙂 Během 4 let homeschoolingu jsem pochopila, že vše nemusí být tak, jak si myslíme, plánujeme, chceme a že děti jsou bytosti, které vědí. Pokud jim dáme prostor, vědí, co mají dělat, co je pro ně přirozené a můžeme se od nich znovu učit, jak zdravě přistupovat k životu a jak život žít. S totální osobnostní transformací prošlo proměnou také mé partnerství. Svému partnerovi vděčím za mnohé, co jsem se na své cestě sebepoznání naučila.

Více bych o sobě řekla následující. Miluji přírodu, její ticho a klid a vždy ráda se do ní vracím, abych načerpala energii a zharmonizovala se. Stále více nacházím zalíbení v umění a historii, které s sebou nesou odkaz naší minulosti a mnoho poznání.